Jednoduché sázení

egypt nepokoje fotbal blog lubomír stejskal blog idnes cz

Cestování - Blog
Lubomír Stejskal Na okraj jedné perličky. Nevím, proč je to právě pro Egypt důležité, ale věci se mají tak, že tamní přední server Ahramonline přinesl agenturní zprávu (obr. 1) o tom, že České aerolinie po koronavirové přestávce obnoví provoz.
Na okraj jednoho filmu - Blog
Na počátku byl internetový rozhovor s hercem Štěpánem Kozubem. Od něj jsem se dostal k televiznímu filmu „Bůh s námi – od defenestrace k Bílé hoře“, v němž dostal roli Fridricha Falckého.
Diskuse - Blog
Dobrý deň pán Orlík, netýka sa to témy Vášho článku, ale nemám na Vás iný kontakt, ako Vás poprosiť, či by ste sa nemohli vyjadriť k tomuto (poslal mi to známy ako reakciu na Váš článok Den, kdy Arab z OOP přiznal pravdu) (môžte aj na e-mail: marcel.
Egypt, krev kostelů a mešit - Blog
,,Pokud se někdo snaží nás Egypťany rozdělit tímto útokem, tak věřte, že jsme dneska víc jednotní než kdykoliv. Protože ode dneška se křesťanská krev smísila s muslimskou krví."
Fotoreportáž: Prvomájové nepokoje v ... - Blog
Fotoreportáž: Prvomájové nepokoje v ulicích Paříže. 5. 05. ... Lubomír Stejskal O „prohlášení tří“ v jednom médiu. ... Počet článků 212: Celková karma 0.00 Průměrná čtenost ...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Nejen pro pana Stejskala - Blog
Pan Lubomír Stejskal ověnčil podobným názvem reakci na můj příspěvek do diskuse pod článkem jeho. Chtěl bych panu Stejskalovi poděkovat, protože jsem se k jeho článku dostal natolik pozdě, že již byl asi všemi jeho čtenáři přečten
- Diskuse - Jan Lunga - Blog
no proc muselo Ceskoslovensko drzet Sudety, ze. A kdyz uz ty Sudety Nemecko osvobodilo tak si pro sichr vzali zbytek. Jen tak preventivne, protoze si Cesi neumi vladnout, a musi je ochranit od SSSR.
Diskuse - Blog
Upozornění. Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky. Děkujeme za pochopení.
- Diskuse -
Jediné vysvětlení vidím v tom, že se tam nějak rozšířily Vaše blogy, plné zlověstných předpovědí. Amíci jsou trochu naivní a prostější jedinci se tím mohli vystrašit.
24 hodin poté - Blog
V pondělí 11/5 večer jsem psal o naději. Že se pravicová formace Yamina stane součástí formující se koalice. Tedy součástí izraelského kabinetu, který bude představen ve čtvrtek 14/5. Jak se věci mají o 24 hodin později?