Jednoduché sázení

fotbal dukla baník

Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 18:00 Karviná vs. Č. Budějovice fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Karviná vs. Č. Budějovice Městský stadion Karviná MFK Karviná SK Dynamo Č.
1.FK PŘÍBRAM - Fotbalový klub
Oficiální stránky fotbalového klubu 1.FK Příbram. Aktuální informace o příbramském ligovém fotbale, rozhovory, výsledky, fotografie a mnoho dalšího.
20.květen 2011 - Jelikož Dukla porazila Kladno 3:1, postupuje do 1.ligy!!!! 8.3.2009 Bohemians 1905-Dukla "A"- 1:0 Březen 2009 - Spuštěna nová podoba ofic.stránek KF Dukla !!
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav, Český fotbalový klub 1902 - 2009
| fotbal
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Obránce FK Dukla Praha Daniel Kozma má vinou čtyř žlutých karet pozastavenou činnost na jedno soutěžní utkání. Předběžně zastavenou závodní činnost má poté brankář FC Zbrojovka Brno Martin Šustr. ... (FK Baník Sokolov) – 4 žluté karty David Skopec (F
CSFOTBAL -český a československý fotbal (nejen) v číslech ...
Český a československý fotbal v číslech. Stránky CSFOTBAL poskytují statistický přehled historie a současnosti českého a československého fotbalu, zejména pak statistiky nejvyšší soutěže, reprezentace a našich zástupců v evropských pohárech.
Hlavní strana :: Fotbalový klub Varnsdorf a.s.
Zemřel Petr Greňo. 6.6.2020 Petr Greňo (nar. 12. 1. 1944), dlouholetý fotbalista Slovanu Varnsdorf 50. - 70. let, byl členem týmu, který v tehdejší době dosáhl na největší úspěch varnsdorfského fotbalu, kterým byl v roce 1972 postup do III. ligy. Po
FC Baník Ostrava – Zápasy – A-tým – FORTUNA:LIGA 2019/2020
Oficiální stránky FC Baník Ostrava. Béčko v přípravě přehrálo divizní Polanku; Preview: Olomouc – Baník (neděle, 17:00)
FK Dukla Praha | oficiální internetové stránky
Dukla v dohrávce 19. kola předvedla další povedený výkon proti soupeři s ambicemi na postup do nejvyšší soutěže. Do branky FC Zbrojovka Brno ale... Bylo by lepší odjíždět se třemi body, hodnotil Skuhravý út 2. 6.