Jednoduché sázení

fotbal vir chorvatsko zadar

Zadar – Wikipedie

Zadar (italsky Zara; dalmatsky Jadera) je město v chorvatské Dalmácii, na pobřeží Jaderského moře, 200 km jižně od Záhřebu.

Zadar - Severní Dalmácie | Chorvatsko :

Hlavní město Severní Dalmácie a Maraschina, to je Zadar Do centra Severní Dalmácie Zadaru se dostanete z Mikulova po 700km cesty. Významnou výhodou města je, že leží u Jadranské magistrály, najdete zde mezinárodní letiště Zemunik a prochází...

Zadar - Sport |

Zadar je moderní metropole severní Dalmácie, živý přístav pro lodní a trajektovou dopravu na blízké i vzdálené ostrovy a především historické město, které se může pochlubit cennými památkami antické, románské a renesanční architektury.

V chorvatském Zadaru se utopil šestiletý hoch z Česka...

Ve čtvrtek spadl do hotelového bazénu

Apartmány Vir | Top ubytování v soukromí Vir (Chorvatsko)

Apartmány, rekreační domy, pokoje a levné ubytování v soukromí Vir, Chorvatsko (2022). Kontaktujte přímo majitele ubytování v soukromí v Vir a ušetřit až 40% - pronájem bez prostředníka!! Vir je malý ostrov na chorvatském pobřeží Jaderského...

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Zadar - turistické informace, zajímavosti | Chorvatsko...

| Zadar: Chorvatské město Zadar se nachází na poloostrově v severní Dalmácii na pobřeží Jaderského moře. Za svou třítisíciletou historii byl nejprve sídlištěm ilyrských kmenů, poté římským městem, základnou.

Premium Camping Zadar v Zadar, Chorvatsko

Dovolená v létě, Premium Camping Zadar v Zadar, Chorvatsko

Apartmány Anna | ostrov Vir, Chorvatsko Vir dovolená

Apartmány ostrov Vir Vir Chorvatsko Apartmány Anna Severní Dalmácie - Zadar levné ubytování v soukromí bez provize a dovolená v Chorvatsku. Pokoje a apartmány ostrov Vir Chorvatsko dovolená bez prostredníka kontakt na majitele apartmánu

Ostrov Vir Chorvatsko

Ostrov Vir (Chorvatsko) je sice méně známý, menší a poklidný ostrov, ale díky svým přednostem si vytvořil stálou komunitu cestovatelů, kteří se sem rádi vrací.

Výběr z kulturních a zábavních akcí na Jadranu v roce 2019...

Uvádíme nejvýznamnější a nejpřitažlivější akce svého druhu na celém Jadranu, od národopisných, historických a kulturních akcí, až po moderní hudební festivaly různých žánrů.