Jednoduché sázení

havířovský hokej definitivně skončil

Sport - Chomutovský deník
Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Hokej - Vyškovský deník
HOKEJ: Slavný Meteor kdysi sahal po účasti mezi elitou ...
Udržet hokej na přírodním plácku byla v konkurenci zimních stadionů přetěžká úloha. Fajl to za pomoci dalších zvládal hodně dlouho. Za všechny, kteří toto období na Meteoru prožívali, mu patří dík. Oddíl Meteor Svobodné Dvory skončil v sezoně 1967/68
Hokej - Brněnský deník
Nejdůležitější informace a události z Brna okolí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Karvinský a havířovský deník - informace, které jsou vám ...
Informace a zprávy z Karviné, Havířova a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném…

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
JakČeši zářili v hokeji. Rok 1993: Bronz v Německu a ...
Otázka pro hokejové pamětníky: vybavíte si první zápas české reprezentace na mistrovství světa po rozpadu federace? Upřímně řečeno, nešlo o právě vydařený mač. Výběr trenéra Ivana Hlinky remizoval 18. dubna 1993 1:1 s týmem USA, čemuž v prořídlé dort
Mladí Drtiči skončili na prestižním turnaji třetí ...
Plzeň, Hodonín – Výběrový tým SHKm Hodonín 97 select skončil na prestižním mezinárodním hokejovém turnaji LEKOV CUP 2011 třetí. Mladí Drtiči prohráli na špičkovém turnaji až v semifinále, ve kterém nestačili na letošního vítěze HDC 97 Team. V boji o
Hokej - Hodonínský deník
Hokej Drtiče čekají ve druhé lize noví soupeři a jiný systém soutěže. Hokej 26.5.2020 ... Zazvonil zvonec a lásky je konec, románek Mátlové se Soukupem skončil! Celebrity ADDAMSOVA RODINA: Rok 1991 vs. NYNÍ. Většinu hlavních hvězd byste už nepoznali!
Srazilo je deset minut hrůzy - Pardubický deník
Zápas nakonec skončil 4:1 pro domácí. Pardubičtí tak dostali za poslední tři utkání patnáct branek. Dali jen tři. Zásadní zlom zápasu se konal ve druhé třetině. V ní totiž favorit nastřílel tři branky během deseti minut. Zlom znamenal druhý gól.