Jednoduché sázení

havířovský v hokeji kodaň

Seznamčlánků na Benešovský deník se štítkem hokej

Informace a zprávy z Benešova a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Kompletný program zápasov MS v hokeji 2018 v Dánsku ...

Majstrovstiev sveta v hokeji 2018 v Dánsku sa uskutočnia od 4. do 20. mája v mestách Kodaň a Herning. Pozrite si kompletný program MS v hokeji 2018, skupiny, výsledky, priame prenosy online na RTVS a ČT sport naživo - online stream zadarmo.

Mistrovství světa v ledním hokeji – Wikipedie

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF). První mistrovství světa se konalo v roce 1920 jako součást her VII. Olympiády v Antverpách, oficiálně však bylo uz

Mistrovství světa v ledním hokeji 1987 – Wikipedie

Mistrovství světa v ledním hokeji 1987. Skočit na navigaci Skočit na vyhledáván í. Mistrovství světa v ledním hokeji 1987 ... 22. března 1987 – Kodaň. Maďarsko - Dánsko 4:6 (4:0, 0:1, 0:5)

VIDEO: Oficiální upoutávka na MS v ledním hokeji 2018 ...

Dánsko letos hostí elitní mistrovství světa úplně poprvé v historii. Světový šampionát se bude konat v Kodani a Herningu. Pořadatel turnaje byl zvolen na kongresu IIHF v Minsku 23. 5. 2014 a Dánsko vyhrálo nad Lotyšskem v poměru hlasů 99:41.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

MS v hokeji naČT a RTVS, v HbbTV i na webu -

Dnes bude v Dánsku slavnostně zahájeno Mistrovství světa v ledním hokeji. Hokejový šampionát budou hostit dvě města - Kodaň a Herning. První zápasy začínají dnes 4.5.2018 v 16:15 hodin. Své síly poměří Kanada s USA a Rusko s Francii.

MS v hokeji 2018 Kodaň a Herning -

MS v hokeji 2018 Kodaň a Herning Přehled Nejlepší trefy hokejového mistrovství. Projděte si tikety sázkařů ze základní části Po základní části MS v hokeji vybraly sázkové kanceláře tikety, které považují za nejzajímavější. reklama. Nejnovější zprávy

Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 v Dánsku -

82. mistrovství světa v ledním hokeji bude poprvé v historii hostit Dánsko. V Kodani a Herningu se od 4. května utká 16 celků ve dvou skupinách. Jméno světového šampióna pro rok 2018 bude známo 20. května.

Český tým na MS v hokeji 2018 -

Zápasy čtvrtfinále se také budou hrát v Jyske Bank Boxen v Herningu, do které se vejde 11 000 diváků. Více informací o nadcházejících utkání šampionátu na stránce programu a výsledků MS v Hokeji 2018.

Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 (Kodaň,Herning ...

Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 (Kodaň,Herning) Napsal Smokeyy dne 27.04.2018 pro sekci GS Pro holky to znamená hodně lásky, pro chlapy návrat každoročního šampionátu, na kterém nebude ani po třiadvacáté v řadě chybět česká i slovenská hokejov