Jednoduché sázení

izrael ako hokejka mako

Bauer Vapor Prodigy S19 YTH od 1 139 Kč -
Pre sezónu 2019-2020 Bauer s nadšením oznamuje svoju úplne novú radu hokejok Prodigy, určenú špeciálne pre mladších hráčov, ktorí stále vyvíjajú svoju hru. Je i...
Hokejka (HŮL) Easton GX PRO GRIP SR
Špičková kompozitová TOP hokejka nové generace Easton GX PRO je vyrobena pantentovanou composite nano technologií a je určena pro nejnáročnější profesionální hráče. Hokejka (HŮL) Easton GX PRO GRIP SR.
Kompozitová HŮL (Hokejka) Easton V-Series V9 Elite GRIP SR...
Prodej a servis sportovního zboží, hokejová výbava, brusle, inline, skate, florbal
Hokejky Easton -
106 produktů v kategorii Hokejky Easton. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!
Hokejka Easton mako Elite II Sr | vaše hokejová...
Hokejka Easton mako Elite II Sr Kompozitová hokejka Easton MAKO Elite II Senior Grip. Nový design, lepší herní vlastnosti. Vyrobena z UNI-carbonu -

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Hokejka Easton Mako M5 -
Kompozitová hokejka Easton Mako M5 je atraktivní model kompozitové hole z dílny Easton. Značka Easton se specializuje na sportovní a průmyslové materiály a její dominantou jsou ultralehké konstrukce z kevlaru a kompozitu.
Hokejka (HŮL) Easton MAKO M2 INT GRIP, BEZ Gripu
Kompozitová hůl nové odlehčené generace Easton MAKO M2 pro výkonnostní až poloprofesionální hráče. Hokejka (HŮL) Easton MAKO M2 INT GRIP, BEZ Gripu.
Hockey Storm - Bazarová výstroj - Bazarové hokejky - Hokejka...
Flex 85, Levá Sakic, délka na špičce 152cm.
Hokejka Bauer S20 Supreme Ultrasonic Senior
‌N ovinka pre sezónu 2018/2019. Kompozitová hokejka Bauer S19 Supreme 2S PRO GRIP Senior je najvyšší model rady Supreme určený pre profesionálnych hráčov. Hokejka Bauer S19 Supreme 2S PRO Griptac naväzuje na úspešný model 1S a...
Hokejka Bauer Vapor Hyperlite INT | Hockey Dream
S novou hokejkou Hyperlite sme schopní znížiť hmotnosť, zlepšiť rýchlosť strely a navrhnúť čepeľ, ktorá zlepší odolnosť o 20% a zloženie shaftu, ktorý je o 5% odolnejší proti nárazom.