Jednoduché sázení

jak tata martíno na fotbal

Burani - Blog
Na rozdíl od sestřina jména je moje obyčejné – Vilma. Dal mi ho táta po babičce. Ale sestřino jméno, aby vše bylo spravedlivé, prý vybírala máma, chtěla něco originálního a bezpohlavního, jméno pokud možno, stejné pro dívku i kluka.
VTIP: Dcera s robertkem -
„Ále, koukám se zeťákem na fotbal a pijeme pivo.“ Karel a člun. Karel pozval svého kolegu k sobě domů, aby spolu natřeli člun. Když dorazili, hned ve dveřích objal a políbil ženu a ptal se jí, jak se měla. U večeře jí pochválil jídlo, zas ji políbil
Moje zbytečné pojištění domu - chování pojišťovny - Blog ...
Když jsme začali stavět dům a brali jsme si hypotéku, podmínkou bylo pojištění domu. Rozumím tomu, když si chce banka "ochránit" svoji investici. Stejně tak si chci svoji investici, dům, chránit já. A pojišťovna se mnou vydrbala.
Kabát - Brousíme nože
jen trenér zralej na bypass. Hej, jak nebude hromada zlata, přijde trenér a to je náš tata. My rozeberem hřiště, do tequily dáme a počkejte příště. Hej, jak nevyhrajem pánbůh s váma
Moje dcera Barunka zemřela na maturitním plese - Blog
Před delší dobou jsem obdržela od vyšetřovatele případu mjr. Badina informaci, že má dcera nezemřela na drogy. Žádní delfínci, extáze, drogy. Toxilogické vyšetření odhalilo látku, která není drogou a policie vyšetřuje jak a kdo mou dceru zabil.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Slušňákův pád. Jak sparťanský záložník Hašek chtěl moc a ...
Dlouho navenek působil jako dokonalý vzor fotbalového profíka. Sebevědomý. Vždy usměvavý. Fyzicky nadupaný. Technicky zdatný. Dříč. Vysokoškolský student. Slušňák. A pro sparťanské fanoušky navíc klubista, kterému se rudý dres míhal před očima odmali
Sport Nejlepší sport
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
Proboha hlavně nekašli!!!! - Blog
"Hoďte na něj síť!!!!!" "Upálíme ho!!!!! " Řve devadesátiletá stařenka a hrozí francouzskou holí. Rozuření senioři ke mně začínají snášet zahradní nábytek a vršit hranici z toaletního papíru. Manželka s odstupem patnácti metrů zírá na to, jak se stáv
Tata -
Šanci na cenu Apollo mají Koller, Tata Bojs i Klára Vytisková 14. prosince 2015 Ceny hudební kritiky Apollo vyhlásily nominace sedmi alb, která postupují do finále.
Co rodiče netuší o školkách v přírodě - Blog
„Před odjezdem si dojděte všichni na záchod,“ zněl pokyn. „Pančelko, mně se chce kadit,“ ozvalo se z autobusu tři minuty poté, co jsme opustili areál školky.