Jednoduché sázení

mrázek branky na fotbal

Zápasy :: TJ TĚŠNOVICE - FOTBAL
Branky: 57. Potočný Roman, 73. Mrázek Tomáš, 87. Šafařík Pavel - 7. Kovařík Martin, 28. Scholz Radim. Rozhodčí: Tříska Zbyněk. 17.kolo
Fotbalové branky |
Fotbalové branky. Široký výběr fotbalových branek a odrazovek.Nabízíme fotbalové branky na stadiony. V naší nabídce se také nachází branky na zahrady. V případě zájmu si můžete vybrat také odrazovky pro trénink fotbalových schopnosti.
HLAVNÍ STRÁNKA - TJ Sokol Dolní Kralovice
Vyrovnat mohl M. Mrázek, ale proti byl brankář Doležal, hostující Boček pálil do tyče přestavlcké branky. V poslední minutě si všichni domácí hráči naběhli na trestný kop Kačírka, jenž posadil míč na hlavu Pohůnka a ten vyrovnal na 1:1.
Bezpečné fotbalové branky, tribuny, postřikovače ...
V nabídce jsou jak nejžádanější fotbalové branky Standard 7,32 x 2,44 m, přenosné či do pouzder 7,32 x 2,44 m, tak menších rozměrů pro mládež. Pro soutěže mladších přípravek to jsou branky Futsal 3 x 2 m, pro soutěže starších přípravek a mladších žák
Florbalové branky na florbal |
Florbalové branky na florbal Florbalové branky spolu s mantinely jsou nedílnou součástí každého florbalového hřiště, a to nejen při utkáních, ale i trénincích. V případě, že budete branky používat jen při tréninku, nemusí být opatřeny certifikátem IF

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Fotbalové branky - inSPORTline
Fotbalové branky - Fotbal je považován za nejoblíbenější a nejrozšířenější sport na světě. V naší nabídce tak naleznete širokou nabídku fotbalových branek, ať už se jedná o kovové či plastové. Součástí některých modelů jsou i terče, pomocí kterých lz
TRI 1:0 CHR | FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim (FORTUNA ...
V Třinci je hotovo. Třinecký tým v závěru vyválčil tři body po vítězství 1:0. O výsledku rozhodla akce z 11. minuty, kdy se trefil do chrudimské branky Akulinin. Ve druhém poločase Chrudimští přitlačili na pilu a domácí hrozili z brejků. Výsledek z p
Úvod | Obec Branky
Železniční stanice Branky na Moravě je zastávkou na stejném směru jako silnice. První zmínka o Brankách pochází z roku 1270, její název je nejspíše odvozen od osobního jména a znamená "ves Brankova". Branky mají více než 900 obyvatel a v původně země
fotbalové sítě, sítě na branky pro fotbal - Berger-Huck
Při výrobě dbáme na kvalitu a odolnost sítí na fotbal a používáme prvotřídní materiály. Sítě na branky si vyberete s čtvercovým nebo šestibokým okem, podle barvy nebo rozměru. Pokud si přesto nevyberete požadovanou velikost, zavolejte nám a my vám vy
Florbalové branky |
Branky na florbal. Florbal, týmový sport na který potřebujete kvalitní vybavení. Branky na florbal bezpochyby patří mezi základní vybavení tohoto sportu. Vyberte si florbalovou branku pro rekreační hraní florbalu. Branky jsou lehké a skládací.